Skip to main content

W dniu 31 Maja (piątek) BOA, kasa oraz serwis będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Komunikat

Likwidacji Pakietu Pełnego – Komunikat dla abonentów

By 13 września 2021No Comments

Ważna informacja o likwidacji Pakietu Pełnego i zmiany systemu kodowania sygnału telewizyjnego.

Szanowni Państwo!

W ostatnich latach obserwujemy szereg zmian na rynku płatnej telewizji. Największe koncerny medialne przejmują mniejszych nadawców tworząc gigantyczne koncerny, które narzucają standardy jakości i treści kanałów telewizyjnych. Kilka lat temu telewizja analogowa została wyparta przez telewizję cyfrową, która pozwala na dostarczanie sygnału w wysokiej rozdzielczości HD, a od niedawna w jeszcze lepszej jakości Ultra HD (4K).

Nowe wymogi licencyjne wymuszają na nas coraz to lepsze zabezpieczanie sygnału telewizyjnego i systemu kodowania poprzez wprowadzenie dostępu warunkowego za pośrednictwem dekoderów.

 W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy do zmiany w naszej ofercie telewizyjnej. Od 2 listopada 2021r. Pakiet Pełny będzie zlikwidowany i zostanie zastąpiony pakietem Oszczędnym, Wygodny lub Bogatym.

 Od 2006r. pomimo znacznych podwyżek opłat licencyjnych sięgających u niektórych nadawców nawet 140% staraliśmy się utrzymać opłaty abonamentowe na niezmiennym poziomie. Obecnie przy zmianie oferty zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia nieznacznej korekty cenowej, ale

w ramach nowych pakietów zyskają Państwo dostęp do dużo większej ilości programów, w większości

w jakości HD.

Nowa oferta będzie obejmować:

– pakiet Oszczędny 19,90 zł + 1,00zł opłata za dekoder HD lub moduł CI+  0,00 zł za aktywację (umowa na 24 m-ce)

– pakiet Wygodny 39,00 zł + 1,00zł opłata za dekoder HD lub moduł CI+ 0,00 zł za aktywację (umowa na 24 m-ce)

– pakiet Bogaty 59,00 zł + 1,00zł opłata za dekoder HD lub moduł CI+ 0,00 zł za aktywację (umowa na 24 m-ce)

Zachęcamy do zapoznania się z różnicami programowymi między pakietami, a także pełną ofertą telewizji cyfrowej opisanymi w załączonej ofercie programowej.

Dobra wiadomość!

Dekoder HD lub moduł CI+ niezbędny do korzystania z nowych pakietów można odebrać już we wrześniu, w Biurze Obsługi Abonenta po podpisaniu aneksu do Umowy. Montaż jego nie wymaga żadnych zmian w istniejącej instalacji telewizyjnej w mieszkaniu. W przypadku problemów z instalacją, nasi technicy będą do Państwa dyspozycji.

Liczymy, że w nowa oferta telewizyjna, w której oferujemy 3 pakiety ogólne oraz 11 pakietów premium i tematycznych pozwoli Państwu dopasować ją do swoich potrzeb.

W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia zawartej umowy w terminie do dnia wejścia zmian w życie. Uprzejmie informujemy, że w związku z wypowiedzeniem Umowy z powyższego powodu przed upływem jej obowiązywania, Operatorowi nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a także uprawnienie do żądania zwrotu ulgi pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania.

Z poważaniem

Tadeusz Marczewski

Prezes Astral Media Sp. z o.o.