mini_pc

Serwis

Firma komputerowa AstralMedia świadczy usługi naprawy laptopów oraz komputerów PC wszystkich marek. Swoje usługi kierujemy do klientów poszukujących profesjonalnego serwisu.

Ponadto nasza firma zajmuje się modernizacją, rozbudową oraz składaniem komputerów, instalujemy oprogramowanie Windows, MsOffice, programy antywirusowe i inne wedle życzenia, pomagamy przy instalacji Internetu (np. AstralMedia) itp.

Usługi

NAPRAWA KOMPUTERÓW STACJONARNYCH, NAPRAWA LAPTOPÓW:
naprawa płyt głównych, kart graficznych, BGA / SMD, wymiana matryc, obudowy, zawiasów itp.

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA:
Instalacja systemu operacyjnego Windows / Linux, oprogramowanie biurowe OpenOffice, MsOffice (Word, Excel, Outlook, itp.) programy antywirusowe i inne w zależności od zapotrzebowania klienta. Pełna instalacja systemu operacyjnego wraz z konfiguracją.

NAPRAWA WINDOWS / WADLIWIE DZIAŁAJĄCYCH PROGRAMÓW / POŁĄCZEŃ SIECIOWYCH:
usuwanie problemów z Internetem, pocztą email, innymi programami. Wszelkiego rodzaju inne usterki programowe.

ODWIRUSOWANIE KOMPUTERA / ZABEZPIECZENIE KOMPUTERA / PROGRAMY ANTYWIRUSOWE:
jeżeli do komputera dostał się wirus (do typowych objawów możemy zaliczyć m.in. problemy z połączeniem Internetowym czy pocztą, wolniejszą pracę komputera czy problemy z uruchamianiem niektórych programów, typowe są również inne niż nasza „strony startowe” uruchamiane podczas włączania przeglądarki internetowej) usuniemy złośliwe oprogramowanie. Zainstalujemy oraz skonfigurujemy program antywirusowy (anti-spyware) który nie dopuści do ponownego dostania się wirusów, trojanów czy dialerów do naszego komputera.

POMOC PRZY INSTALACJI INTERNETU / KONFIGURACJA ROUTERA:
np. instalacja neostrady, konfiguracja, dzielenie łącza internetowego itp.

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKÓW TWARDYCH:
uszkodzenia logiczne dysku HDD: odzysk danych z dysków twardych po formatowaniu, kasowaniu i innych operacjach na plikach, oraz po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach logicznych struktury plików (zdarza się, że dane były, a po restarcie komputera już nie są dostępne – w takim wypadku kategorycznie wskazane jest nie używanie komputera aż do momentu przyjazdu serwisanta, gdyż istnieje możliwość nadpisu danych i nie będzie można ich odzyskać)
uszkodzenia fizyczne dysku HDD: uszkodzenia elektroniki dysku, inne uszkodzenia.

ROZBUDOWA ORAZ MODERNIZACJA KOMPUTERA:
wymiana karty graficznej, płyty głównej, dysku twardego, nagrywarki itp. Pomoc przy wyborze sprzętu komputerowego. Pomoc przy konfiguracji, montażu, instalacja sterowników. Istnieje możliwość odkupu starych części w rozliczeniu za inne nowe lub używane (sprawdzone – także z gwarancją).

NAPRAWY USZKODZONEGO SPRZĘTU:
monitorów, drukarek, skanerów, dysków twardych, płyt głównych, kart graficznych i innych podzespołów oraz akcesorii komputerowych.

DIAGNOSTYKA:
Dokonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy testów oraz wyszukiwanie i usuwanie usterek – zarówno na poziomie

mini_kontaktoss

Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy w siedzibie:

Łódź ul. Anny Jagiellonki 2 bl. 214
Czynne: pn – pt 10-18

lub telefonicznie:

tel. 42 6610292od poniedziałku do piątku – 10:00 do 18:00 
(dla użytkowników telefonii TOYATEL numer bezpłatny)

kom. 604-475-585 od poniedziałku do piątku – 10:00 do 18:00 
w soboty, niedziele i święta kontakt SMS
Prowadzimy kompleksowy i profesjonalny serwis urządzeń i części komputerowych. W celu zapoznania się z szerszą ofertą, zachęcamy do odwiedzenia naszego SKLEPU.
E-mail: serwis@astral.lodz.pl