O nas

Astral Media to firma lokalna, oferująca usługi telekomunikacyjne z ponad trzydziestoletnią tradycją, obejmującą swoim zasięgiem dwa łódzkie osiedla – Słowiańskie na Olechowie i Sienkiewiczowskie na Janowie.

Tylko u nas zarówno odbiorcy indywidualni, jak i firmy, znajdą kompleksową ofertę idealnie dopasowaną  do swoich potrzeb i oczekiwań. U nas znajdą Państwo Internet, telefon i telewizję cyfrową, które spełniają najwyższe standardy, zapewniają komfort i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Klientom indywidualnym gwarantujemy dobranie oferty skrojonej na miarę.

Astral Media patronuje lokalnym przedsięwzięciom – w ostatnim czasie wsparł  Festyn „Hop do szkoły” organizowany przez SP Mieszkaniową Bawełna oraz wydarzenia sportowe dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych prowadzone przez TKKF Dzikusy.

Napisz do nas:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Telewizja

Mamy bogatą ofertę programową liczącą ponad 200 kanałów telewizyjnych w tym ponad  130 w HD, pogrupowanych w wygodne pakiety bazowe i tematyczne.

Internet

Astral Media cyklicznie zwiększa prędkości wszystkich pakietów internetowych zarówno przy pobieraniu jak i wysyłaniu danych przy zachowaniu ceny, aby  korzystanie z Internetu było jeszcze bardziej wygodne. Dzisiaj najbardziej wymagający, mogą surfować po sieci z prędkością aż 500 Mb/s, ale mamy także w ofercie pakiety dla mniej wymagających o prędkości pobierania 7Mb/s.

Telefon

Tradycyjna telefonia nie została wyparta przez komórkową. Oferujemy bardzo atrakcyjne pakiety, które pozwalają na ich optymalny dobór w zależności od potrzeb Abonenta. Niskie stawki połączeń wraz z bezpłatnymi ilościami minut na numery stacjonarne i komórkowe pozwalają rozmawiać do woli i płacić mniej niż dotychczas.